Російська авіація скинула на Шостку більше 25 бомб: постраждало підприємство, 30 житлових будинків, соціальні установи + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це шосткинський міський голова Микола Нога повідомив у вечірньому відеозверненні. Нагадаємо, учора, 14 березня, російська авіація здійснила удар по місту.
«Прилетіли умисно, щоб розбомбити наше одне із підприємств. Скинули більше 25-ти бомб, які практично зруйнували всі цехи. Пошкоджено більше 30 житлових будинків, школа, садок, поліклініка», – розповів мер.
Він подякував воїнам, які усю ніч охороняли місто, пожежникам, які ліквідовували наслідки бомбардувань.
“Дякую усім, хто брав участь у відновленні життєдіяльності території. Усі житлові будинки візьмемо на облік. Усім допоможемо”, – запевнив Микола Нога.
Попри атаку ворога, сьогодні зранку був таки відкритий гуманітарний коридор Шостка-Полтава.
“Проїзд ще не завершений, але будемо сподіватися, що він завершиться благополучно”, – висловив сподівання міський голова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: