Сервис Центр

Роман Грищенко: «Висаджуйте дерева, озеленюйте Сумщину, Україну, планету» + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської облдержадміністрації взяв участь у Всеукраїнському проєкті «Озеленення України».

Разом із народним депутатом Миколою Ззадорожнім, заступником голови облдержадміністрації Сергієм Банніковим, начальником Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктором Чигринцем Роман Грищенко висадили фруктові дерева на території розсадника Великобобрицького лісництва Краснопільського лісового господарства.

За його словами, мета проєкту «Озеленення України» – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

«Правильно кажуть наші лісівники, що саджання дерев – це хвороба. Захворіти нею можна швидко, а вилікуватись неможливо. Я бажаю кожному захворіти на цю хворобу. Висаджуйте дерева, озеленюйте Сумщину, Україну, планету», – наголосив голова облдержадміністрації.

Микола Задорожній, саджаючи дерева, відзначив, що наразі змінилася технологія їх висадження. А ось любов дітей до лісу була і залишається, саме тому сьогодні у цій важливій справі допомагають школярі.

За словами Віктора Чигринця, сьогодні всі підприємства лісового господарства садять дерева. На Сумщині у цей день висадять 84 тисячі дерев. Для участі в акції долучаються й голови всіх райдержадміністрацій. Завдання ж Всеукраїнського проєкту – висадити 1 000 000 дерев за 1 день по всій території України.

Також Роман Грищенко оглянув дендропарк Великобобрицького лісництва Краснопільського лісового господарства.

Довідково. Загальна площа Великобобрицького лісництва складає 4366,9 га,  в тому числі покрита лісом – 4131,2 га, що становить – 94,6%. У структурі лісових насаджень  переважають   твердолистяні породи. Середній вік насаджень – 69 років.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору