Роман Грищенко: «Діяльність групи компаній «Технологія» у нашій області свідчить про інвестиційну привабливість Сумщини»

Суспільство 13:08, 13.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков разом із головою Сумської облдержадміністрації Романом Грищенком та народними депутатами оглянув виробничі потужності заводу пакувальних матеріалів та поліграфічної продукції АТ «ТЕХНОЛОГІЯ».

«Щорічно у розвиток виробництва вкладаються значні обсяги інвестицій, за роки своєї діяльності товариство залучило понад 100 млн доларів. Загальна сума інвестицій по Групі компаній «ТЕХНОЛОГІЯ» – 301,6 млн доларів», – зазначив Роман Грищенко.

За його словами, товариство є яскравим прикладом підприємств, які розвиваючись, розвивають і Сумщину. Адже загальний обсяг податків, сплачених АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» за 2019 рік, становив майже 245 млн гривень, у тому числі до державного бюджету – 209 млн гривень, до місцевого бюджету – 35 млн гривень. Усього по Групі компаній загальний обсяг податків, сплачених за 2019 рік, становить 800 млн гривень.

Також Роман Грищенко зазначив, що Група компаній «ТЕХНОЛОГІЯ» є прикладом соціально-відповідального бізнесу. У 2012 р. було засновано Благодійний фонд «ТЕХНОЛОГІЯ». Загальний розмір благодійної допомоги, наданої Групою компаній «ТЕХНОЛОГІЯ» з 2012 року, складає 86 млн гривень.

«У 2020 році Групою компаній «ТЕХНОЛОГІЯ» та іноземними партнерами було виділено 12 млн гривень на боротьбу з пандемією COVID-19 на Сумщині. На ці кошти було закуплено 12 апаратів ШВЛ експертного класу та дороговартісні препарати, що включені до протоколу лікування COVID-19. Було відновлено та побудовано 1,65 км нових кисневих мереж у шести лікарнях, лікарів і медичний персонал забезпечено засобами індивідуального захисту, – розповів голова Сумської облдержадміністрації. – І я дякую керівництву Групи компаній «ТЕХНОЛОГІЯ» за розуміння і допомогу в боротьбі з коронавірусною інфекцією».

Довідково. АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» є провідним виробником упаковки для харчової промисловості. Продукцiя пiдприємства експортується у 63 країни свiту на 5 континентах, основними серед яких є Великобританія, Iспанiя, Франція, Італія, Китай, Литва, Латвія, Бельгiя, Азербайджан, Польща, Чехія, Вiрменiя, Бiлорусь, Грузiя, Молдова та інші.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» є великим роботодавцем Сумської області, де працюють кращі фахівці у своїй галузі. На сьогодні штат працівників – 785 осіб. Всього по Групі компаній – 2 800 осіб.

Система менеджменту якості АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 14001, FSSC 22000, OHSAS 18001.

Згідно з аудитом міжнародної платформи EcoVadis, АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» визнано надійним постачальником упаковки для відповідальних ділових операцій в таких категоріях, як захист навколишнього середовища, створення гідних умов праці, чесне ведення бізнесу і безперебійне постачання продукції.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» розвиває бізнеси в напрямках як виробництва упаковки, так і сільського господарства, а тому сьогодні це Група компаній, до якої входять: АТ «ТЕХНОЛОГІЯ», ТОВ «Біотехник», ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС УКРАЇНА», ТОВ «ГУАЛАПАК УКРАЇНА», ТОВ «Мюзель» (Польща), ТОВ «ТеоПак» (Білорусь), TEO UK PACKAGING LIMITED (Великобританія) і група компаній сільського господарства.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору