Родини із дітьми у Шостці забезпечать гарячим харчуванням (Оновлено)
Поділитися в
Копіювати посилання
У зв’язку з відсутністю електроенергії та газопостачання у нашій громаді, організовано безкоштовне гаряче харчування для дітей.
Як повідомляє міський голова Микола Нога, родини, які не мають можливості забезпечити дітей теплою їжею, запрошуємо звернутися до Шосткинської дитячої лікарні, з 18.00 до 20.00.
Сьогодні о 19.00 годині біля кафе «Ювілейний» (вул. Садовий бульвар) – безкоштовна роздача гарячого чаю.
Увага, на ці локації необхідно приходити з власним посудом!
Сьогодні о 20.00 буде організоване гаряче харчування для дітей у кафе «Орфей» (в укритті естетичного центру «Юність», вул. Свободи.) – 200 порцій від благодійної організації «World central kitchen».
Головне фото – ілюстративне.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: