Дерматолог
Авто Світ

Родини із дітьми у Шостці забезпечать гарячим харчуванням (Оновлено)

Суспільство 16:52, 4.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з відсутністю електроенергії та газопостачання у нашій громаді, організовано безкоштовне гаряче харчування для дітей.

Як повідомляє міський голова Микола Нога, родини, які не мають можливості забезпечити дітей теплою їжею, запрошуємо звернутися до Шосткинської дитячої лікарні, з 18.00 до 20.00.

Сьогодні о 19.00 годині біля кафе «Ювілейний» (вул. Садовий бульвар) – безкоштовна роздача гарячого чаю.

Увага, на ці локації необхідно приходити з власним посудом!

Сьогодні о 20.00 буде організоване гаряче харчування для дітей у кафе «Орфей» (в укритті естетичного центру «Юність», вул. Свободи.) – 200 порцій від благодійної організації «World central kitchen».

Головне фото – ілюстративне.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору