Дерматолог
Авто Світ

Роботу енергетичної системи області відновлено

Енергетика 15:04, 22.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Завдяки злагодженим діям всіх енергетичних служб країни роботу енергетичної системи області відновлено, повідомляє Сумська ОВА.

Регіональним диспетчерським центром відмінено графіки аварійних відключень, всі абоненти області підключені до електропостачання. Графіки аварійних відключень запроваджувалися для стабілізації роботи енергосистеми, яка була пошкоджена внаслідок масованої ракетної атаки ворога.

На 8 годину ранку на Сумщині було відключено від електропостачання 720 населених пунктів, понад 213 тис абонентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору