Дерматолог
Авто Світ

Робота шосткинської школярки про апсайклінг речей стала переможною на всеукраїнській науковій конференції

Суспільство 15:31, 8.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

24 квітня учениця 7-А класу Шосткинської школи 7 Софія Глух  презентувала свій творчий проєкт і наукову наробку на Всеукраїнській науково-методичній конференції “Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи”, яка пройшла на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету.

Софія виявилася наймолодшою учасницею конференції, але це не завадило їй стати переможницею у секції “Прикладні та фундаментальні питання природничих наук”. Школярка презентувала проєкт на тему “Апсайклінг – як друге життя речей і шлях до чистого довкілля “.

Дівчина відзначена дипломом І ступеня, а її керівниця Наталія Соколик сертифікатом учасника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору