Робота шосткинської художниці визнана кращою у XХІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

 Поділитися

Поділитися в

 У Києві відбувся XХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», що проходить у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».
 Цьогоріч, конкурсні роботи дітей були присвячені не тільки творчій спадщині Т. Г. Шевченка, його світоглядним переконанням, а й актуальним темам сьогодення: національному відродженню, загальнолюдським цінностям, любові до сім’ї та своєї країни.
 У номінації «Образотворче мистецтво» переможцем стала Юліана Секриш, учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв, з роботою «Центр прийняття рішень» (змішана техніка). Викладач – Лариса Логвин.
 – Збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка талановитої молоді та творчої праці викладачів є пріоритетом для проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» в майбутньому. Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів! – повідомляє Управління культури Сумської обласної державної адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору