Робота шосткинки – серед переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 Поділитися

Поділитися в

 7 жовтня у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю підвели підсумки  обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».
 Цього року у конкурсі взяли участь 289 вихованців, учнів із 74 закладів освіти області, які подали 428 фоторобіт на розгляд суддівської колегії. Фотографії оцінювалися за такими критеріями, як композиційне рішення, ідея роботи, технічна майстерність та використання технічних прийомів.
 Суддівська колегія обирала переможців у двох вікових категоріях:
молодша – 10-14 років та старша – 15-18 років у номінаціях: портрет, пейзаж, натюрморт, побутові або жанрові фотографії, фото з застосуванням програми Adobe Photoshop, архітектура, репортажне фото, мікрофотографія, флора та фауна, експериментальне фото.
 – Традиційно, найпопулярнішими номінаціями конкурсу стали пейзаж (110 робіт), флора та фауна (70 робіт), побутові або жанрові фотографії (46 робіт). Журі відмітило щорічне збільшення кількості поданих фоторобіт та їх якісне зростання. Окремі роботи відповідали високому рівню якості виконання, вирізнялися оригінальністю задуму автора. Юним фотолюбителям вдалося вловити та відобразити настрій, емоції, передати внутрішні переживання та характер у своїх конкурсних роботах, – зазначають у ОЦПО та РТМ
 У номінації “Портрет (репортажний та студійний)” перше місце у старшій віковій категорії отримала вихованка  Шосткинської станції юних техніків Поліна Конюхова. Вона представила на конкурс фотороботу “Однокласник”, яка й була визнана кращою в даній номінації. Керівник гуртка – Борис Рибак.
 Роботи, які зайняли І призові місця будуть направлені на Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Отже, й робота шосткинки буде представляти Сумщину на всеукраїнському рівні.
На головному фото – конкурсна робота Поліни Конюхової “Однокласник”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору