Рівень радіації в Шостці підвищився, але поки в межах норми
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 14 вересня, рівень зовнішнього гамма-випромінювання по м.Шостка становить 0,14-0,15 мкЗв/год. Станом на вчора дані вимірів склали 0,11-0,12 мкЗв/год.
Такі результати моніторингових досліджень оприлюднив Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
Незважаючи на незначне підвищення, поки покази в Шостці не перевищують значень природного радіаційного фону, характерного для території Сумської області – 0,20 мкЗв/год.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: