Ремонт пральної машини Candy вдома

Суспільство 09:59, 18.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Італійська марка Candy вже понад 75 років займає лідерські позиції у виробництві побутової техніки. Лінійка компанії, яка починала свій шлях зі створення першої італійської пральної машини, сьогодні вміщує до себе усе: від посудомийних і сушильних машин до газових плит і холодильників.

Якщо пральна машина італійської марки почала проявляти ознаки збоїв, професійну допомогу за доступною ціною надасть MASTER911. Це зручний онлайновий сервіс домашнього ремонту, який більшість клієнтів вибирає з численних причин.

 1. Швидке реагування на дзвінки та онлайн-заявки.
 2. Співпраця тільки з перевіреними і досвідченими технічними експертами.
 3. Приїзд майстра через декілька годин або 1-2 дні в залежності від сезону, відстані й навантаження.
 4. Огляд, відновлення, перевірка та введення приладу до робочого стану вдома чи офісі під спостереженням замовника.
 5. Заміна зношених деталей фірмовими запчастинами Candy.
 6. Фіксування остаточної вартості після діагностики.
 7. Прозорість цінової політики та відсутність прихованих витрат.
 8. Робочий графік у режимі 24/7.
 9. Надання ремонтних послуг по всій території України.
 10. Видача гарантій, терміни яких залежать від складності поломки, і можуть становити від 1 до 12 місяців для чищення фільтрів або пайки теплообмінників відповідно.

Сервіс Мастер911 зробить все можливе, щоб якомога швидше повернути до робочого стану вашу пральну машину Candy будь-якого покоління і конфігурації.

6 найпоширеніших помилок пральної машини Candy

Як і всі сучасні прилади, моделі Candy нового зразка повідомляють про несправності за допомогою спеціальних кодів. До числа найпоширеніших поломок італійської пральної машини входять:

 1. Пристрій не запускається – необхідно перевірити підключення до мережі, розетку, вилку і запобіжник, які можуть вимагати заміни.
 2. Машина не наповнюється водою – проблема може бути пов’язана з низьким тиском у водопроводі або з фільтрами, які вимагають очищення.
 3. Не стікає вода – причина може ховатися у неправильному підключенні чи перегинах зливного шлангу, засміченому фільтрі або роз’ємі випускної труби, які потрібно очистити.
 4. Люк машини не відкривається після завершення циклу. Спробуйте вимкнути та перезавантажити машину, щоб відкрити дверцята.
 5. Два і більше світлових індикатора блимають одночасно – це означає, що електронна система управління виявила несправність. Переконайтеся, що люк закритий правильно та перевірте фільтр зливного насоса.
 6. Машина сильно шумить і вібрує під час прання – потрібно видалити полістирольні блоки, що знаходяться у мішках, прикріплених до внутрішньої частини машини; зупинити програму й перерозподілити навантаження; перевірити наявність незакріплених предметів у кишенях одягу, які можуть гриміти та викликати пошкодження барабану.

З метою безпеки краще відмовитися від привабливої ​​думки самостійного ремонту і довірити відновлення пральної машини Candy професіоналам. Сервіс Master911 – «швидка допомога» і ваш надійний GPS у світі ремонту побутової техніки!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору