Ремонт дороги по провулку Чехова у Шостці продовжать у наступному році

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив під час інспектування ділянки дороги голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

За його словами, замовником ремонтних робіт на цій дорозі є Шосткинська міська рада. Фінансування цього об’єкту здійснювалось з державного дорожнього фонду та місцевого бюджету. Шосткинська міська рада не змогла профінансувати 100% виконання цих робіт, пишуть на сайті Сумської ОДА.

«Були зроблені підготовчі роботи і я знаю, що є нарікання з боку місцевих жителів, що ремонт не закінчений і дорога зараз розбивається. Тому сьогодні я доручив директору ДП «Дороги Сумщини» спільно з експертами проаналізувати стан цих робіт, дати рекомендацію, що робити, щоб роботи були завершені якісно. І на наступний рік спільно з міською радою ми профінансуємо 100% виконання ремонтних робіт на цій ділянці», − зазначив Дмитро Живицький.

Голова облдержадміністрації пояснив, що ділянка дороги по провулку Чехова у м. Шостка − досить проблемний об’єкт. Адже болотиста місцевість і основа − торф’яники. Тож ремонтникам доводилося спочатку вибирати повністю грунт, завозити інший, влаштовувати спеціальне покриття. Тому ремонт − дороговартісний, але роботи мають бути виконані. Через мінусові температури на вулиці ремонт буде перенесений на наступний рік.

Довідково. По об’єкту «Ремонт ділянки дороги по провулку Чехова у м. Шостка» проведено тендерні процедури за допомогою електронної системи закупівель «Prozorro», визначено підрядника ТОВ «Торговий дім «Дінастія». 2 вересня 2020 року було укладено угоду на ремонт в сумі 25,8 млн гривень. Відремонтовано 13243 кв. метрів на суму 9,1 млн. гривень. Замовник – Управління капітального будівництва Шосткинської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору