Работники органов местного самоуправления Шосткинщины принимали поздравления + Фото

Суспільство 09:50, 7.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сегодня, 7 декабря, в Шосткинской райгосадминистации состоялись торжества по случаю Дня местного самоуправления.

 

В РГА собрались представители районных властей, сельские головы, депутаты районного совета, ветераны органов местной власти.

 

 

Щиро і сердечно вітаю всіх вас із професійним святом. Хочу подякувати сільським головам, секретарям, бухгалтерам, спеціалістам, за те, що в надтяжких умовах ви відстоюєте інтереси своєї громади, своїх жителів. Також дякую  депутатам усіх рівнів, селищної сільських і  районної рад – за небайдужість до проблем сільських жителів, за активну громадянську позицію і допомогу у вирішенні проблемних питань. Дякую ветеранам за те, що вони також приймають активну участь у житті своїх громад. Бажаю  міцного здоров’я, сімейного благополуччя, достатку і головне – миру, – сказал глава районного совета Виктор Долыняк, выступая на торжестве.

 

Также с праздником коллег поздравил глава Шосткинской РГА Виктор Ждамиров.

 

 

Лучших работников органов местного самоуправления Шосткинщины отметили грамотами и благодарностями райсовета и райгосадминистрации.

 

Теплые слова поздравлений в адрес работников местного самоуправления прозвучали от помощника народного депутата Украины Игоря Молотка, депутата горсовета Алены Шульги.

 

 

– Завдяки вашій самовідданій праці та наполегливості у ці непрості часи вдається не тільки зберігати здобуте минулими поколіннями, а й примножувати ці здобутки та розвивати, зміцнювати громади. Дякую вам за небайдужість, та за щире прагнення зробити життя людей кращим, – сказала Алена Шульга, вручая грамоты парламентария и подарки лучшим представителям местного самоуправления Шосткинщины.

 

С праздником поздравил присутствующих на торжестве и депутат районного совета Игорь Антоневич, вручивший грамоты и подарки от имени народного депутата Украины Андрея Деркача.

 

От имени ветеранов коллег поздравила Надежда Филон, глава Шосткинской районной организации ветеранов органов местного самоуправления, некогда занимавшая пост сельского головы Собича:

 

Нелегкі зараз часи… Але загадайте, як за радянської влади сільські голови займалися закуповуванням яєць у населення, м’яса… Коли Україна вже робила перші кроки як самостійна держава, почалися затримки з виплатою заробітної плати, пенсій, до сільських голів з проханням про допомогу йшли люди і благали якнайскоріше вирішити проблему з виплатами… А далі нам «підкинули» ліквідацію колгоспів… Справились з цим завданням – почалось закріплення і перезакріплення земельних паїв і так далі… І знову сільські голови опинились на передовій, але вистояли і сьогодні вже колишні сільські голови не втратили оптимізму, надії та бажання працювати на користь громади.

 

Бывшим сельским головам, много лет возглавлявшим органы власти в населенных пунктах района, Надежда Филон вручила грамоты и памятные подарки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору