Псевдобанкір виманив у шосткинки 49,5 тис. грн
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулі вихідні до поліції Сумської області надійшло три повідомлення про шахрайства за відомою схемою «дзвінок від псевдобанкіра».
В одному з випадків жертвою шахраїв стала 50-річна жителька міста Шостка. Жінці зателефонував чоловік, начебто працівник банку, який повідомив, що її банківська картка заблокована та під приводом її розблокування дізнався конфіденційну інформацію заявниці. Після чого з її рахунку зникло 49 500 гривень.
Правоохоронці вкотре нагадують громадянам бути обачними та недовіряти незнайомцям, ким би вони не назвались. Пам’ятайте, якщо невідомий намагається дізнатись вашу конфіденційну інформацію – ви розмовляєте з шахраєм і маєте ризик втратити свої заощадження.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: