Дерматолог
Авто Світ

Псевдобанкір виманив чималу суму у жителя Шостки

Шахраї 13:21, 26.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

За минулу добу мешканці Сумщини знову стали жертвами телефонних та інтернет-шахраїв. Загальна сума збитків – понад 240 тисяч гривень.

У більшості випадків зловмисники телефонували громадянам, представляючись працівниками банків. Під приводом «верифікації», «блокування підозрілих операцій» або «захисту коштів» аферисти випитували у потерпілих коди з SMS-повідомлень або переконували перерахувати гроші на так звані «безпечні рахунки». Про це розповіли в обласній поліції.

Так, у Сумах, Недригайлові, Верхній Сироватці, Шостці та Роменському районі громадяни власноруч перерахували шахраям від 28 до 95 тисяч гривень.

Поліція вкотре наголошує:

  • працівники банків ніколи не запитують коди з SMS;
  • не існує жодних «безпечних рахунків», на які потрібно переказувати кошти;
  • не переходьте за сумнівними посиланнями та не вводьте реквізити карток на невідомих сайтах;
  • якщо ви стали жертвою шахрайства – одразу телефонуйте 102.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору