Призначений новий очільник обласного управління охорони здоров’я

Офіційно 17:41, 3.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації на Сергія Бутенка покладено виконання обов’язків начальника управління охорони здоров’я ОДА.

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко під час апаратної наради з лікарями в Сумській обласній клінічній лікарні побажав Сергію Бутенку успіхів на посаді.

Очільник області доручив йому навести лад в управлінні охорони здоров’я, скоординувати діяльність управління з лікарями, підтягнути роботу тощо.

«Сумщина знає Вас, Сергію Павловичу, як хорошого менеджера, і на Вас ми покладаємо обов’язки в умовах пандемії коронавірусу працювати швидко й ефективно. Медична реформа на Сумщині має реалізовуватися без незручностей для жителів області. Я хочу, щоб люди отримували швидку і якісну лікарську допомогу. Адже рівень медицини завжди показує рівень розвитку тієї чи іншої країни, області, міста. Давайте працювати над підняттям престижу лікаря, лікарень і рівня надання медичної допомоги», – наголосив Роман Грищенко.

Сергій Бутенко закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація – лікар; у 2008 році – факультет перепідготовки фахівців Сумського державного університету за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація – економіст. Він аспірант Національної академії державного управління при Президентові України.

Сергій Бутенко працював завідуючим Склярівським фельдшерським пунктом, с. Склярівка Сумського району Сумської області, лікарем-інтерном у Білопільській ЦРЛ та Сумській міській клінічній лікарні № 5, був помічником-консультантом народних депутатів України.

У 2014 та з 2015 по 2019 роки очолював управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

До речі, на останній сесії обласної ради Сергій Бутенко був нагороджений почесною відзнакою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня – за вагомий особистий внесок у реформування та розвиток медичної галузі області, відданість обраній професії, людяність, милосердя, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю на благо Сумщини.

 

 

 

 

Джерело: сайт Сумської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору