ПриватБанк припиняє дію програми “Бонус+”. Всі кошти будуть перераховані на потреби армії
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомляють у ПриватБанку, до кінця квітня клієнти банку можуть переказати гроші з рахунку «Бонус+» на потреби ЗСУ в Приват24: Добро — Підтримка ЗСУ. Або використати накопичені бонуси у мережі магазинів-партнерів «Бонус+» на свій розсуд: https://bonus.privatbank.ua/ua.
Вже з 1 травня програма не буде працювати. ПриватБанк продовжує підтримувати нашу державу у цей непростий час. Тож ми закриваємо програму і перераховуватимемо невикористані залишки на бонусних рахунках для потреб нашої Армії та відновлення України. Загалом це 600 млн грн. Беремо і перемагаємо! – йдеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: