Прикордонні громади Шосткинського району отримали сонячні станції для резервного електроживлення

Енергетика 16:00, 19.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Днями в Ямпільську та Есманську громади Шосткинського району було передано Сонячні станції на базі сонячної панелі Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 1500/900Вт та акумулятором AGM RITAR RA 12V-45Ah з потужним контролером заряду до 30А для резервного електропостачання.
 Це стало можливим завдяки проєкту “Енергозабезпечення громад – SOS”, який здійснює Громадська організації “Київський інститут стратегічного аналізу та реформ “КІСАР”, а також проєкту «ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади», який впроваджується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки залученим приватним пожертвам.
 У Ямполі нове обладнання знадобиться для того, щоб забезпечити живленням центр надання адміністративних послуг у разі знеструмлення загальної мережі селища.  У Есманській громаді сонячна станція буде встановлена в  амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що дозволить у разі аварійного відключення електрики, забезпечити резервне електроживлення.

За словами Есманьського селищного голови Мінакова Сергія Івановича, ця енергетична установка дасть змогу ефективно працювати та не боятись відсутності електропостачання загальної мережі селища. Тепер амбулаторія не залежить від раптових відключень, пов’язаних з руйнуванням мереж від ворожих обстрілів, примх погоди чи технічних несправностей енергосистеми. Жителі будуть мати постійний доступ до якісної медичної допомоги.

За інформацією Есманської сільської ради та Шосткинської районної військової адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору