“Провладні депутати Сумщини проти зниження тарифів для населення”, – Тетяна Сизон

 Поділитися

Поділитися в

 Саме так резюмувала засідання четвертої сесії Сумської обласної ради 8 скликання голова фракції “За майбутнє”. На переконання політика, проведення “антитарифної сесії” не просто затягувалося обласною владою кілька тижнів, по суті, воно відбулося фіктивно. Не проголосованим лишилося звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України з вимогою переглянути тарифи та ввести річний мораторій на їх підняття.
Вдалося набрати лише 26 голосів. Важливо, що фракція “За Майбутнє” стояла на своїй позиції до кінця і проголосувала у повному складі!
Ще кілька місяців тому в цій сесійній залі обласним депутатам, жителям Сумщини обласне керівництво обіцяло приймати рішення виключно в інтересах громад. Але зараз ми бачимо лише політичні домовленості та спекуляції. Переконана: жителі Сумщини очікували іншого голосування від обранців. Питання завищених тарифів – це питання номер один в умовах тотального падіння економіки, зменшення доходів населення та скорочення об’ємів виплати субсидій! – акцентує голова фракції “За майбутнє” Тетяна Сизон.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору