Протягом вихідних у Шостці не зафіксовано жодного випадку переохолодження чи обмороження
Поділитися в
Копіювати посилання
Натомість ситуація з коронавірусною інфекцією у громаді залишається складною. Про це повідомив сьогодні під час апаратної наради головний лікар Шосткинської ЦРЛ Олег Штогрин. Кількість хворих не зменшується.
«На сьогодні в інфекційних відділеннях лежить 38 хворих. З них у 28 підтверджено діагноз Covid-19. 1 хвора на минулому тижні померла. Ще одна зараз знаходиться на апараті ШВЛ, теж давно лежить, важка хвора, боремося за її життя», – розповів головний лікар Шосткинської ЦРЛ Олег Штогрин.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: