Протягом тижня мешканці Шосткинщини, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, можуть встигнути подати документи на оздоровлення чи грошову компенсацію

 Поділитися

Поділитися в

 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради нагадує, що, відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабміну від 23.11.2016 №854, інформація про кількість громадян, узятих на облік для забезпечення путівками та виплати грошової компенсації у наступному році, формується органами соціального захисту населення до 15 жовтня поточного року.

 Отже, особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, які бажають оздоровитися у 2023 році або отримати грошову компенсацію замість путівки необхідно до 15 жовтня 2022 року звернутися до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (м. Шостка, вул. Свободи, 43 А, кабінет №7) та надати наступні документи:
– заяву про взяття на облік для отримання путівки;
– довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування форми 070/О;
– копію посвідчення постраждалої особи;
– копію паспорта.
 Більш детальну інформацію про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. Свободи, 43 А, кабінет №7, телефон 7-09-27).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору