Сервис Центр

Протягом тижня четверо шосткинців повторно захворіли на COVID-19 + Відео

Здоров'я 18:34, 3.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Завідуюча міськрайонним відділом Сумського лабораторного центру МОЗ України Ірина Хаміцевич розповіла про ситуацію з захворюваністю корона вірусною інфекцією у Шостці. Вона повідомляє, що протягом лютого у Шостці спостерігалось зниження захворюваності, але зараз можливе зростання.

– Відслідковуємо ми захворюваність щотижнево, кожен тиждень було 24-29 нових випадків захворювання, але за останній тиждень нових випадків уже було 41. Це насторожує, бо зараз на території країни, особливо в західних областях спостерігається різке зростання захворюваності. Ріст захворюваності зараз ми бачимо й у сусідньому районі (м. Кролевець), а це поряд з нами. Тому зараз усі повинні бути обережні, дотримуватись карантинних обмежень, – каже Ірина Хаміцевич.

За її даними, кількість тестувань не зменшується. Щотижня усі особи з респіраторними захворюваннями тестуються й на корона вірусну інфекцію. Спочатку швидкими тестами. І якщо тест на антиген позитивний, роблять другий тест – ПЛР.

Лікарі звертають увагу, що зараз хворіють і зовсім маленькі діти, віком до 1 року. На минулому тижні у Шостці було зареєстровано два таких випадки захворювання.

Окрім того, зараз три класи шосткінських шкіл навчаються дистанційно, щоб не допустити розповсюдження хвороби у дитячому колективі, бо деякі учні цих класів вже хворі на COVID-19.

На минулому тижні коронавірусну інфекцію знову виявили у чотирьох шосткинців, які вже хворіли COVID-19. За час пандемії вони хворіють вдруге. Усі повторно хворі – чоловіки. Період між захворюваннями у кожного – від 2 до 6 місяців. Лікарі відзначають, що кожне повторне захворювання проходило значно складніше, ніж перше. Тому медики рекомендують вакцинуватися від COVID-19, незалежно від того, чи хворіли Ви раніше.

На минулому тижні у Шостці 421 особа захворіла на ГРВІ. У поточному епідемічному сезоні жодного разу не було перевищено епідеміологічний поріг і жодного випадку грипу не було зареєстровано.

– Всі ми повинні бути відповідальними, дотримуватися карантинних вимог. Це дуже просто – надягнути маску, залишитися вдома, якщо маємо мінімальні симптоми захворювання. І ми будемо всі здорові, – радить керівник міськрайонного відділу обласного лабораторного центру.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору