Протягом минулої доби під обстрілами були 4 громади нашого району: пошкоджено приміщення школи та сільради + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Нагадаємо, вчора, 4 вересня, за ніч по території області було близько 100 прильотів з РСЗВ, САУ та мінометів.
За інформацією голови Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького, під ворожим вогнем опинилися громади Шосткинського району: Шалигінська, Есманська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська.
Внаслідок обстрілів у селі с. Нововасилівка Зноб-Новгородської громади посічені уламками стіни будинків, пошкоджені приміщення школи та сільради.
У Дружбинській громаді та в самій Дружбі пошкоджені приватні будинки: вибиті вікна, зруйновані паркани.
Прильоти були із “Градів”, САУ та мінометів.
Протягом дня ворог продовжив обстрілювати північні громади області. Зафіксовано майже 40 прильотів.
- Зноб-Новгородська громада: ближче до 10 ранку було 15 прильотів (ймовірно 120 мм міномет). Пошкоджено лінію електропередач.
- Шалигинська громада: після 14.00 було 10 прильотів з міномету, продовжився обстріл ближче до 19 вечора, 14 вибухів.
- Середино-Будська громада: з 16.00 зафіксовано 4 прильоти (імовірно з міномету 120 мм).
- Есманська громада: з 16:50 був мінометний обстріл, 6 прильотів.
– На щастя, в усіх випадках без жертв. Дякую нашим захисникам та захисницям! – зазначає Живицький.












Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: