Протягом квітня запрацює нове приймальне відділення Шосткинської ЦРЛ + Відео

Медицина 18:51, 2.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Для його запуску залишилося встановити деякі меблі та медичне обладнання. До пандемії через  приймальне відділення Шосткинської ЦРЛ щодоби проходило 60-80 людей.

У новому приймальному відділенні, відділенні невідкладної допомоги уже завершені ремонтні роботи. Зараз його облаштовують меблями та обладнанням.

«Біля входу, куди під’їжджає машина «швидкої» допомоги, розташована реанімаційна палата. Тож якщо хворий буде у критичному стані, він буде заводитись у цю палату, де людині нададуть екстрену медичну допомогу», – розповідає Олег Штогрин, головний лікар ЦРЛ.

Крім цього у відділенні є ще 3 палати, мала хірургічна операційна, оглядові та сортувальні, кабінет ультразвукової діагностики, маніпуляційна, ургентна лабораторія. Також передбачена окрема палата для хворих з  інфекційними захворюваннями.

«У цьому корпусі буде функціонувати і комп’ютерний томограф. Тобто тепер важких хворих ми не будемо везти в діагностичний центр, а тут вони будуть проходити обстеження. Це і для стаціонарних хворих зручніше, бо це ж важкі хворі, і по-друге, це ургенція. Бо важкому хворому ми зможемо у будь-який час доби зробити комп’ютерну топографію. Зараз чекаємо на монтаж томографа», – говорить Олег Штогрин.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору