Протягом доби ворог обстріляв чотири громади Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулої доби, 16 січня, росіяни здійснили 17 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, повідомляють у Сумській ОВА. Зафіксовано 101 вибух у 7-ми громадах. Під обстрілами були зокрема і Шалигинська, Есманьська, Середино-Будська та Свеська громади Шосткинського району.
У Середино-Будській громаді зафіксовано гранатометний (ймовірно АГС) обстріл (29 вибухів) та мінометний обстріл (1 вибух). По Шалигинській, Свеській та Есманьській росіяни били з мінометів.
У ніч на 17 січня окупанти повторно обстріляли територію Середино-Будської громади. Зафіксовано 3 вибухи з мінометів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: