Протягом доби росіяни обстріляли три громади Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 21 липня, протягом дня росіяни здійснили 29 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 161 вибух. Обстрілів зазнали Новослобідська, Середино-Будська, Есманська, Краснопільська, Білопільська, Шалигинська, Великописарівська громади.
У Шосткинському районі під обстрілами були:
- Середино-Будська громада: зафіксовано 5 вибухів АГС.
- Есманська громада: були артобстріли (12 вибухів) та обстріл з АГС (5 вибухів). Також з ворожого гелікоптера здійснено пуск 2-х некерованих ракет типу «НАР» (2 вибухи). Крім того, був обстріл з міномету (31 вибух).
- Шалигинська громада: був обстріл з АГС (5 вибухів).
Вночі та вранці 22 липня ворог здійснив 4 обстріли прикордонних громад, зафіксовано 14 вибухів.
Обстрілів зазнали 4 населених пункти у 4 територіальних громадах: Білопільській, Великописарівській, Середино-Будській, Шалигинській.
Ворог бив з мінометів (10 вибухів), СПГ (4 вибухи) та стрілецької зброї.
Попередньо – без людських втрат та руйнувань інфраструктури, повідомляє Сумська ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: