Протягом доби рф 22 рази (170 ударів) обстріляла Сумщину: пошкоджено 2 домогосподарства та колишнє зерносховище
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 170 ударів, інформує поліція Суської облаасті. Внаслідок обстрілів пошкоджено 2 домогосподарства та приміщення колишнього зерносховища.
За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».
За повідомленням Сумської ОВА, учора, 14 серпня, протягом дня росіяни здійснили 22 обстріли прикордоння. Зафіксовано 156 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Шалигинська, Середино-Будська, Краснопільська, Есманська, Великописарівська громади.
- Хотінська громада: ворог бив з міномету (6 вибухів) та артилерії (5 вибухів). Крім того, з гелікоптера здійснено пуск ракети НАР(3 вибухи).
- Білопільська громада: зафіксовано мінометні обстріли (57 вибухів). Також з гелікоптера здійснено пуски рекет НАР (3 вибухів). Крім того, зафіксовано скидання ВОГ з БПлА (9 вибухів).
- Шалигинська громада: був мінометний обстріл (12 вибухів).
- Середино-Будська громада: росіяни били з артилерії (7 вибухів) та мінометів (12 вибухів).
- Краснопільська громада: зафіксовано артилерійські (15 вибухів) та мінометні (7 вибухів) обстріли.
- Есманська громада: 2 міни скинув ворог на територію громади.
- Великописарівська громада: росіяни здійснили обстріли з гранатометів (18 вибухів АГС).
Попередньо – без людських втрат та руйнувань цивільної інфраструктури.
Сьогодні, 15 серпня, на Сумщині вночі та вранці, за повідомленнями військових, обійшлося без ворожих обстрілів.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: