Протягом доби армійці рф відкривали вогонь по чотирьом громадам Шосткинщини
Війна 09:24, 16.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом четверга, 15 лютого, російська армія 16 разів обстріляла територію Сумської області.
Зафіксовано 74 вибухи. Під ворожим вогнем опинилися 7 громад, зокрема Шалигинська, Есманьська та Свеська Шосткинського району. Про це повідомили у Сумській обласній військовій адміністрації.
Уночі, 16 лютого, військові РФ тричі обстріляли території Середино-Будської громади Шосткинського району. Було зафіксовано 17 вибухів: 7 з мінометів та 10 з РСЗВ, повідомили в ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: