Протягом доби агресор знову гатив по С.-Будській громаді. На прикордонні області зафіксовано 72 вибухи
Війна 09:28, 11.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 11 грудня, вночі росіяни здійснили обстріл Середино-Будської громади. Зафіксовано 20 вибухів з АГС, повідомляє обласна адміністрація.
Учора протягом дня росіяни здійснили 8 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 52 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Середино-Будська громади.
- Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (10 вибухів).
- Краснопільська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи), обстріл за допомогою FPV-дрону (1 вибух) та обстріл з автоматичної стрілкової зброї.
- Великописарівська громада: зафіксовано гранатометний обстріл з АГС (28 вибухів).
- Новослобідська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.
- Білопільська громада: здійснено обстріл з РСЗВ (5 вибухів).
За даними ОК “Північ”, у Шосткинському районі під ворожим вогнем були:
- Середина-Буда – 3 приходи, ймовірно міномет 82 мм.
- Рожковичі – 7 приходів, ймовірно міномет 120 мм.
- Винторівка – 6 приходів, ймовірно РСЗВ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: