Прокуратура повідомила про одного загиблого в Білопіллі
Поділитися в
Копіювати посилання
Ми вже повідомляли, що сьогодні, 19 квітня, росіяни з артилерії обстріляли центр м.Білопілля Сумського району.
Було відомо про трьох поранених. Але, як повідомили в обласній прокуратурі, унаслідок атаки ворога 51-річний цивільний отримав тяжкі поранення, від яких помер у лікарні. Також поранено іще одного чоловіка та двох жінок.

За попередніми даними, пошкоджено багатоповерхівку, легкові автомобілі, магазини та аптеку.
Правоохоронці документують наслідки обстрілів. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: