Продовжується довіз пасажирів столичного потягу до вокзалу Конотопа
Транспорт 18:05, 6.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Міська влади Шостки організрвує довіз/вивіз пасажирів потягу номер 896/895 до залізничного станції Конотоп.
Підвіз здійснюється за таким графіком.
6 лютого: о 20:30 ж/д станція Конотоп – ж/д станція Шостка (через Терещенську)
7 лютого: о 4:30 ж/д станція Шостка – ж/д станція Копотоп (через Терещенську).
Відповідні транспортні засоби розраховані на пасажирів, які мають квитки на потяг номер 896/895, наголошує Дар’я Гребенюк, начальниця управління економіки Шосткинської міськради.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: