Дерматолог
Авто Світ

Продовжено підвіз жителів Шостки до залізничного вокзалу Конотопа

Транспорт 10:20, 17.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні,  17 листопада, міська влада Шостки організовує підвіз пасажирів до залізничного вокзалу Конотопа, які планують залізницею їхати в  Київ.

О 12:00 – відправка автобусу від залізничного вокзалу Шостка. Йде транзитом до м.Конотоп (залізничний вокзал).

“Розклад руху по потягам ще опрацьовується “Укрзалізницею”. Підвіз пасажирів буде адаптовано до графіку потягів. До моменту стабільності залізничних послуг, просять також розглядати можливість прямого доїзду до м.Києва автобусним сполученням”,- повідомляє міський голова Микола Нога.

Попередньо завтра,  18 листопада, заплановано довіз пасажирів на потяг (відправлення якого 6:55 з ж/д Конотоп) з Шостки, на 4:30 від вул. Берегова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору