Президент вручив медалі поліцейським Сумщини, які рятували людей з-під обстрілів
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час робочої поїздки до Сумської області Глава держави Володимир Зеленський вручив п’ятьом правоохоронцям з Великописарівської громади медалі «За бездоганну службу» ІІІ ступеня та «За врятоване життя». Поліцейські отримали відзнаки за порятунок мирних мешканців з-під обстрілів, вони допомагали евакуйовувати жителів прикордонних населених пунктів від постійних атак російських військ.

«Вдячний поліції та всім тим, хто живе Сумщиною та бореться від душі й серця», – наголосив Президент.
Глава держави зазначив, що правоохоронці заслуговують на вдячність українського народу за те, що допомагають забезпечувати життєдіяльність Сумської області в час повномасштабної російської агресії. Також, переказав побажання перемоги представникам різних професій, які залишаються на Сумщині.
«На сьогодні це найголовніший виклик – любити Україну в Україні», – зазначив він.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: