Дерматолог
Авто Світ

Президент України нагородив орденом селищну голову із Шосткинського району

Нагорода 16:40, 7.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Президент України Володимир Зеленський відзначив двох представників Сумщини до Дня місцевого самоврядування.

Як повідомив начальник ОВА Олег Григоров, орденом «За мужність» III ступеня відзначено Дмитра Опришка, заступника Ворожбянського міського голови. З перших місяців вторгнення він долучився до організації місцевої оборони та посилення безпеки громади.

Орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено Ямпільську селищну голову Ольгу Губар. З початку війни вона підтримує підрозділи Сил оборони та родини наших захисників.

«Громади прикордонної Сумщини тримаються на людях, які залишаються поруч зі своїми жителями в найважчі моменти», – зазначив очільник ОВА.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору