Представники “ЕНЕРА СУМИ” привітали вихованців Конотопської школи-інтернату з Днем знань

 Поділитися

Поділитися в

Традиційно вересневий ранок зібрав учнів, батьків, педагогів і гостей Конотопської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів на свято Першого дзвоника.  Привітали вихованців закладу з початком нового навчального року і представники ТОВ “ЕНЕРА СУМИ”.

Цьогоріч вперше сіли за парти 24 вихованці школи-інтернату. Першокласники отримали від “ЕНЕРА СУМИ” індивідуальні подарунки – набори для дитячої творчості. Для закладу енергопостачальна компанія придбала ноутбук.

Другий рік поспіль вихованці Конотопської школи-інтернату вирушають у подорож до країни знань, прихопивши подарунки від “ЕНЕРА СУМИ”. Сподіваємось, що ці презенти мотивуватимуть їх до навчання і нових звершень. Найкращий результат наших зусиль – вогники радості в очах дітей. Компанія ж продовжує тримати курс на розвиток корпоративного благодійництва, адже ми переконані, що добрі справи здатні змінити світ на краще“, – зазначила Наталія Гончарова, прессекретар ТОВ “ЕНЕРА СУМИ”.

КЗСОР Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу позиціонує себе як школа радості, здоров’я, добра, творчості. Тут піклуються про якісну освітню підготовку, комплексне оздоровлення і реалізацію арт-здібностей вихованців.

“Ми працюємо над створенням системи навчально-виховної роботи, яка б дозволяла розвивати таланти учнів, згуртовувати їх для вирішення питань життєдіяльності колективу, допомагала кожному нашому вихованцю стати особистістю, здоровою фізично і багатою духовно. Щоб умови навчання були комфортними, постійно зміцнюємо матеріально-технічну базу закладу. У цьому нам допомагає не лише держава, а й благодійники, серед яких надійний партнер – “ЕНЕРА СУМИ”. Щиро вдячні за небайдужість і підтримку“, – говорить Олександр Аптерман, директор КЗСОР Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів.

Нагадаємо, у минулому році “ЕНЕРА СУМИ” придбала для Конотопської школи-інтернату сушарки для рук, пральну машину, а також спортивні товари та інвентар.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору