Правоохоронці викрили мешканку Шостки, яке обікрала чуже домоволодіння в селі
Поділитися в
Копіювати посилання
Працівники поліції оперативно встановили особу зловмисниці, яка таємно викрала інструмент з чужого домоволодіння. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження, повідомляє відділ комунікації поліції у Сумській області.
До поліції із заявою про крадіжку звернувся 72-річний мешканець одного із сіл Шосткинського району. Чоловік розповів, що вдома за місцем проживання він виявив відсутність різного електричного та ручного інструменту.
Правоохоронці провели ряд оперативно-розшукових заходів, у ході яких встановили крадійку. Нею виявилася 38-річна жителька Шостки, яка таємно проникла до чужого домоволодіння та викрала звідти інструмент на суму більше ніж 2000 гривень.
За даним фактом слідчими було відкрите кримінальне провадження, за ч. 4 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, в рамках якого проводяться всі необхідні слідчі дії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: