Сервис Центр

Правоохоронці Шосткинщини працюють над викриттям корупціонерів та розкрадачів бюджетних коштів

 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні у приміщенні Шосткинської місцевої прокуратури відбулась прес-конференція, в ході якої було озвучено результати координаційної наради керівників правоохоронних органів щодо проблематики боротьби зі злочинністю на території районів обслуговування, а також актуальні питання роботи правоохоронців.

Спікерами конференції виступили заступник керівника Шосткинської місцевої прокуратури Ігор Зайцев та начальник Шосткинського районного управління поліції Ігор Нагорний.

Зокрема, було зазначено, що у поточному році створено 12 міжвідомчих робочих груп для розкриття та розслідування злочинів на пріоритетних напрямках економіки, зокрема, у бюджетній, лісовій, земельній сферах, у сфері протидії корупції, розкриття та розслідування загально кримінальних злочинів.

Якщо говорити коротко, то в цілому Шосткинське районне управління поліції в 2020 році спрацювало позитивно. Збільшилась кількість розкритих злочинів, зокрема тяжких та особливо тяжких. Продовжуємо працювати в цьому напрямку, – сказав Ігор Нагорний.

На пріоритетних напрямках економічної спрямованості Шосткинською місцевою прокуратурою спільно з поліцією у минулому році завершено досудове розслідування у 30 кримінальних провадженнях, пов`язаних із корупцією, 39 – у бюджетній сфері, 11 – у сфері лісокористування, 1 – у сфері оплати праці та трудових відносин, 16 – у сфері земельних відносин, 2 – у сфері легалізації, 8 – у банківській та 4 – у медичній сферах. Загалом – 121 провадження.

У поточному році на пріоритетних напрямках завершено досудове розслідування у 6 кримінальних провадженнях, пов`язаних із корупцією, 9 – у бюджетній сфері, 1 – у сфері лісокористування, 4 – у сфері оплати праці та трудових відносин, 2 – у сфері земельних відносин, 1 – у банківській сфері. Загалом, упродовж січня-лютого 2021 року завершено розслідування у 24 провадженнях даної категорії.

За інформацією заступника керівника Шосткинською місцевою прокуратурою, приділяється значна увага питанням активізації стану досудового розслідування у кримінальних провадженнях, які набули значного суспільного резонансу.

– Завдяки зусиллям місцевої прокуратури та правоохоронних органів у минулому році розкрито злочин щодо заволодіння керівником підприємства бюджетними коштами на суму понад 1 млн. грн., які виділялися для будівництва футбольного поля зі штучним покриттям у місті Дружбі. Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України та обвинувальний акт скеровано до суду, – повідомив Ігор Зайцев.

Також, у 2020 році скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України щодо директора товариства щодо заволодіння бюджетними коштами в сумі понад 500 тис. грн., виділеними для капітального ремонту ділянки автодороги у Шосткинському районі.

Спільними зусиллями правоохоронних органів викрито факт заволодіння посадовими особами Шосткинської міськради, комунального підприємства та директором товариства бюджетними коштами, виділеними на капітальний ремонт автомобіля та обладнання, а також запчастин до них на суму понад 500 тис. грн. Щодо останніх до суду скеровано обвинувальні акти за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України.

Крім цього активізовано роботу щодо відшкодування збитків у закінчених Шосткинським районним управлінням поліції кримінальних провадженнях, в результаті якої відшкодовано понад 77% від загальної суми,  – зазначив Ігор Зайцев.

Робота місцевої прокуратури щодо зміцнення законності та правопорядку на території обслуговування, за словами заступника керівника Шосткинської місцевої прокуратури, триває.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору