ontaxi
Реклама
Сервис Центр

Працювати і єднатися заради майбутнього України

Політика 15:53, 8.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Новий, 2019 рік має стати часом не лише надій, але й командної суспільно-корисної праці, спрямованої на досягнення якісних змін у політичному житті держави, а відтак і в різних сферах соціально-економічного життя нашої країни. Про це заявив голова Сумської обласної організації партії «РОЗУМНА СИЛА» Дмитро Коломієць, відкриваючи перші в цьому році Збори обласної парторганізації.

«Важливість нашої з вами відповідальної та ефективної роботи виникає на тлі так званих реформ, впроваджуваних владою останні п’ять років, які є руйнівними в усіх без винятку галузях життєдіяльності держави та суспільства, – зазначає Дмитро Коломієць. – Це і житлово-комунальне господарство, і медицина, і освіта, і правоохоронна та судова системи тощо. Саме тому наші ініціативи направлені на зовсім інший результат – відновлення миру, економічний розвиток, соціальну захищеність громадян, правопорядок на вулицях, гарантованість прав та свобод, унормованих Конституцією України».

В ході зборів активісти партії зауважували, що серйозною проблемою залишається роз’єднаність суспільства:

«На жаль, навіть політичні організації, близькі за своїми поглядами, конкурують у боротьбі за електоральні симпатії, забуваючи про предмет їхньої політичної діяльності та задекларовані перед народом гасла, – говорять партійці. – Тим не менш, і в таких сумних реаліях ми шукали спільні точки дотику з різними організаціями, доводили, що тільки в умовах миру і громадянського порозуміння можна будувати майбутнє країни і народу».

Активісти «РОЗУМНОЇ СИЛИ» на Сумщині підкреслили, що 2019 рік має стати роком консолідації зусиль всіх небайдужих мешканців, а для партії – часом зміцнення і серйозної розбудови.

Окресливши завдання на найближчу перспективу, партійці обрали делегатів від Сумщини на Третій з’їзд «РОЗУМНОЇ СИЛИ», що має відбутися незабаром.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору