Працювати і єднатися заради майбутнього України

Політика 15:53, 8.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Новий, 2019 рік має стати часом не лише надій, але й командної суспільно-корисної праці, спрямованої на досягнення якісних змін у політичному житті держави, а відтак і в різних сферах соціально-економічного життя нашої країни. Про це заявив голова Сумської обласної організації партії «РОЗУМНА СИЛА» Дмитро Коломієць, відкриваючи перші в цьому році Збори обласної парторганізації.

«Важливість нашої з вами відповідальної та ефективної роботи виникає на тлі так званих реформ, впроваджуваних владою останні п’ять років, які є руйнівними в усіх без винятку галузях життєдіяльності держави та суспільства, – зазначає Дмитро Коломієць. – Це і житлово-комунальне господарство, і медицина, і освіта, і правоохоронна та судова системи тощо. Саме тому наші ініціативи направлені на зовсім інший результат – відновлення миру, економічний розвиток, соціальну захищеність громадян, правопорядок на вулицях, гарантованість прав та свобод, унормованих Конституцією України».

В ході зборів активісти партії зауважували, що серйозною проблемою залишається роз’єднаність суспільства:

«На жаль, навіть політичні організації, близькі за своїми поглядами, конкурують у боротьбі за електоральні симпатії, забуваючи про предмет їхньої політичної діяльності та задекларовані перед народом гасла, – говорять партійці. – Тим не менш, і в таких сумних реаліях ми шукали спільні точки дотику з різними організаціями, доводили, що тільки в умовах миру і громадянського порозуміння можна будувати майбутнє країни і народу».

Активісти «РОЗУМНОЇ СИЛИ» на Сумщині підкреслили, що 2019 рік має стати роком консолідації зусиль всіх небайдужих мешканців, а для партії – часом зміцнення і серйозної розбудови.

Окресливши завдання на найближчу перспективу, партійці обрали делегатів від Сумщини на Третій з’їзд «РОЗУМНОЇ СИЛИ», що має відбутися незабаром.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору