Працівники Шосткинської міської ради навчалися правилам мінної безпеки
Поділитися в
Копіювати посилання
Представники Данської ради у справах біженців (DRC) провели інформаційну сесію «Ризики, пов’язані з мінами та боєприпасами» для працівників структурних підрозділів Шосткинської міської ради. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
Під час заняття фахівці розповіли учасникам про основні правила поведінки на потенційно замінованих територіях, а також пояснили алгоритм дій у разі виявлення мін, боєприпасів чи інших вибухонебезпечних предметів.
Особливу увагу приділили питанням особистої безпеки та важливості обережності в умовах воєнного часу. Після завершення заходу присутні мали змогу поставити запитання та отримати фахові відповіді від спеціалістів.
Організатори наголошують,що знання про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, можуть врятувати життя.
Жителям громади вкотре нагадують прості, але важливі правила безпеки:
- не чіпати підозрілі предмети;
- не наближатися до них;
- у разі виявлення – негайно телефонувати за номером 101.
Сесію з інформування проведено за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: