Сервис Центр

Працівники ПАТ “Сумиобленерго” здали кров + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Благодійна донорська акція “Поділися життєвою енергією – здай кров” проходила з 29 по 31 жовтня. У рамках заходу енергетики з усієї Сумщини безкоштовно здали кров і плазму.

“Не зважаючи на зайнятість і напружений графік роботи, енергетики знаходять час і бажання здати кров і плазму. Це дуже приємно! Донорський рух у ПАТ “Сумиобленерго” підтримує керівництво, а працівники активно долучаються до благодійної акції, чим рятують десятки життів, адже потреба в цих компонентах є щодня. Ми дуже вдячні енергетикам Сумщини, що вони несуть світло ще й добротою” – зазначила координатор донорського руху Олена Геренко.

Той, кого врятувала донорська кров, не раз говорив подумки “дякую” людині, яку він ніколи не бачив, але чия кров подарувала йому життя. “Здати кров – це справа кількох хвилин і зробити це не важко. А користь – надзвичайна. Гріє думка про те, що чимось ти став корисним для іншого, твоя кров комусь дала шанс на порятунок. Тому кожного разу долучаюся до донорської акції разом із колегами”, – говорить заступник директора філії з енергозбуту філії “Сумський район електромереж” ПАТ “Сумиобленерго” Володимир Сема.

Акція “Поділися життєвою енергією – здай кров” є традиційною в ПАТ “Сумиобленерго” вже протягом кількох років.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору