ПП «Наш край» поповнюється: до партії приєднався голова Бочечківської громади

Політика 14:06, 1.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це Віктор Борошнєв заявив під час урочистостей до дня його рідного села Духанівки Бочечківської громади Конотопського району. Досвід, професіоналізм та реальні справи представників партії «НАШ КРАЙ» в області стали головною причиною його приєднання до цієї політичної сили.

«В цій партії працюють люди, яких можна назвати професіоналами. Це порядні чесні люди, які виконують свої обов’язки і зарекомендували себе в Сумській області дуже позитивно», – говорить Віктор Борошнєв.

Партія має представництво у Верховній Раді України, лідера партії «НАШ КРАЙ» Андрія Деркача, а за результатами місцевих виборів минулого року партія «НАШ КРАЙ» отримала значну підтримку виборців. В органах місцевого самоврядування області партія має близько 200 депутатів та вже 10 голів громад.

Голова Бочечківської громади впевнений: з такою підтримкою громада зможе реалізувати значні інфраструктурні проекти по розвитку території.

«Особливу увагу депутати партії «НАШ КРАЙ» приділяють зниженню тарифів, недопущенню їх безпідставного підвищення. Також пріоритетом нашої команди є розвиток сільських територій. Ми працюємо над збереженням шкіл, фельдшерсько-акушерських пунктів та інших соціальних об’єктів», зазначив Валентин Добров, депутат Сумської обласної ради, голова обласного осередку партії.

Також, завдяки тісній співпраці народного депутата Андрія Деркача, місцевих громад, Сумської облдержадміністрації у містах та селах відбуваються позитивні зрушення, зокрема,  ремонт доріг та інших інфраструктурних об’єктів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору