Потяг «Фастів-Шостка» збив 23-річну дівчину, яка переходила залізничні колії
Поділитися в
Копіювати посилання
У Київській області пасажирський потяг сполученням «Фастів-Шостка» смертельно травмував людину, яка переходила залізничні колії у невстановленому місці. Про це повідомляє поліція Київсщини.
Правоохоронці встановили, що машиніст, побачивши на колії людину, застосовував звуковий сигнал та екстрене гальмування, проте уникнути трагедії не вдалося. Від отриманих травм 23-річна потерпіла загинула на місці події.
Слідчі Фастівського управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування за даним фактом (ч. 3 ст. 276 ККУ).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: