Постраждалим у зоні АТО/ООС військовим виділять матеріальну допомогу з обласного бюджету

Фінанси 12:26, 23.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, така допомога виплачується з обласного бюджету відповідно до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, один із розділів якої «Родина Героя», спрямований на соціальну підтримку учасників АТО/ООС та членів їх сімей

На засіданні профільної Комісії розглянуто 2 заяви від військовослужбовців, які отримали ушкодження здоров’я під час захисту Батьківщини в зоні проведення АТО/ООС. Усім заявникам вирішено надати одноразову матеріальну допомогу у розмірі по 25 тис. гривень.

У 2021 році на зазначені цілі заплановано 3,3 млн гривень. Усього  з початку цього року надано одноразову матеріальну допомогу 4 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС та 33 постраждалому учаснику АТО/ООС на загальну суму 1125 тис. гривень.  Крім того, 4 сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС отримали матеріальну допомогу на поліпшення житлово-побутових умов проживання на загальну суму 102 тис. гривень.

Довідково: При Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації утворена комісія з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС, на якій розглядаються питання призначення одноразової матеріальної допомоги:

постраждалим (по 25 тис. гривень) та сім’ям загиблих (померлих) при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС (100 тис. гривень на сім’ю);

сім’ям загиблих при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС на поліпшення житлово-побутових умов проживання (34 тис. гривень на сім’ю).

За інформацією Сумської ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору