Дерматолог
Авто Світ

Понад три сотні книг придбали для Шосткинської центральної бібліотеки за кошти місцевого бюджету

Культура 14:08, 21.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Приємна новина – нові книги у бібліотеці!

У першому півріччі цього року Шосткинська міська влада виділила кошти з місцевого бюджету для бібліотек Шосткинської міської територіальної громади. Було придбано 369 примірників книг на загальну суму 100 тисяч грн, повідомляють у центральній бібліотеці.

Бібліотечний фонд поповнився новими виданнями, що дозволить відвідувачам закладу мати доступ до нової літератури різних жанрів та тематики. Серед новинок – сучасна художня література українських і зарубіжних письменників, пізнавальна література для дітей і підлітків.

“Кожна нова книга – це завжди нове знайомство, нові герої, нові імена. Читання допомагає абстрагуватися від жахливої реальності, новин і стресу, дозволяючи зануритися у світ книги та відпочити психологічно”, – говорять у бібліотеці.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Melt

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору