Дерматолог
Авто Світ

Понад 60 вакансій лікарів: у Шосткинському районі шукають шляхи вирішення кадрової проблеми

Медицина 12:59, 6.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

Голова Шосткинської РВА Андрій Бєляєв провів робочу зустріч із представниками закладів охорони здоров’я територіальних громад району. Участь у ній взяли перший заступник голови РДА, профільні заступники з громад та керівники медичних установ.

Основну увагу приділили кадровій ситуації. Наразі, за словами Бєляєва, у комунальних медичних закладах району понад 60 вакантних посад лікарів різних спеціальностей. Найбільший дефіцит кадрів спостерігається у Шосткинській центральній районній лікарні та Глухівській міській лікарні.

Під час зустрічі обговорили можливість залучення державної підтримки, зокрема одноразової грошової виплати лікарям, які після проходження інтернатури погоджуються працювати у сільській місцевості або на прифронтових територіях.

 

Також порушили питання забезпечення медичних закладів додатковим транспортом, фінансово-матеріальної підтримки, організації медичного обслуговування ветеранів та реалізації у медичних установах району програми «Скринінг здоров’я 40+».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору