Понад 20 КАБів скинули росіяни минулої доби на території Сумщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом доби, з ранку 20 жовтня до ранку 21 жовтня, російські війська здійснили 38 обстрілів по 18 населених пунктах у 8 територіальних громадах області.
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах, інформують в ОВА.
Під ударами ворога були населені пункти таких громад:
▪️Глухівська
▪️Дружбівська
▪️Середино-Будська.
Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби, ракети:
▪️понад 20 ударів КАБ;
▪️4 ракетні удари.
Також ворог здійснив удари FPV-дронами по території Сумщини.
Унаслідок російських обстрілів території області немає постраждалих серед мирних жителів.
У Миколаївській сільській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури.
За добу повітряна тривога в області тривала 12 годин 33 хвилини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: