Поліція: Сумщина — серед областей, де найменше «нічних метеликів»

 Поділитися

Поділитися в

За січень-травень 2019 року в Одеській області виявили 138 повій. За цим показником регіон виявився першим в Україні. При цьому, найменше їх виявили в Житомирській області — одна особа.

Про це повідомили в Департаменті Нацполіціі по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, у відповідь на запит УНН.

Так, за 5 місяців в Одеській області виявлено 138 дамочок, які вчинили адміністративні правопорушення за статтею 181-1 КУпАП «Заняття проституцією». Далі за нею йде Дніпропетровська область з 38 виявленими повіями і Київ з 37 жрицями кохання.

При цьому, з початку року, найменше «нічних метеликів» виявили в Житомирській області — 1. У Київській області — 2, в Закарпатській, Кіровоградській, Сумській областях — по 3.

Всього в Одеській області виявили 292 адміністративних правопорушень, в Миколаївській — 60, у Дніпропетровській області — 58.

У той же час, в Житомирській області виявили одне адміністративне правопорушення, в Київській області — 2, в Закарпатській, Кіровоградській, Сумській області — по 3.

У минулому році за кількістю виявлених повій лідирувала Дніпропетровська область, в якій виявили 169 осіб, які займалися проституцією.

debaty.sumy.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору