Поліція повідомила подробиці трагедії на Новгород-Сіверщині
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 квітня, близько 10.00, окупанти атакували цивільний автомобіль, який рухався автодорогою між селами Н.-Сіверської громади. Про це інформує Головне управління Національної поліції в Чернігівській області.
Повідомляється, що російська армія прицільно обстріляла цивільний автомобіль мешканця Новгорода-Сіверського, який доставляв продукти харчування у прикордонні населені пункти. Внаслідок обстрілу загинув мирний чоловік 1990 року народження.
Місцевий мешканець віз продукти до віддалених прикордонних сіл. Внаслідок обстрілу легковий автомобіль загорівся, а чоловік зазнав смертельних поранень.
За цим фактом слідчі розслідують кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: