Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському районі на дорогу впало дерево: постраждалих немає. Наслідки ліквідували рятувальники ДСНС

Інцидент, ДСНС 11:42, 2.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Поблизу села Привілля Шосткинського району дерево впало на проїзджу частину дороги.

Це сталося унаслідок негоди — повідомляють рятувальники ДСНС, які прибули на виклик 2 листопада 0 5:44.

Для відновлення руху транспорту бригада розпиляла дерево, звільнивши дорогу.

До пожежно-рятувальної частини залучили п’ятьох рятувальників та одну одиницю спецтехніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору