У Шосткинському районі на дорогу впало дерево: постраждалих немає. Наслідки ліквідували рятувальники ДСНС
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Поблизу села Привілля Шосткинського району дерево впало на проїзджу частину дороги.
Це сталося унаслідок негоди — повідомляють рятувальники ДСНС, які прибули на виклик 2 листопада 0 5:44.
Для відновлення руху транспорту бригада розпиляла дерево, звільнивши дорогу.
До пожежно-рятувальної частини залучили п’ятьох рятувальників та одну одиницю спецтехніки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: