По області з літаків розкидають майже півмільона приманок з вакциною для диких тварин: не чіпайте руками!

 Поділитися

Поділитися в

 На території Сумщини планується пероральна імунізація дикої фауни, повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області.

 Згідно «Плану протиепізоотичних заходів на 2021 рік» та наказу Держпродспоживслужби України № 532 від 6 серпня поточного року «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році за допомогою авіації» на території Сумської області заплановано обробити площу 17674,000 км2 та використати 441,850 тисяч доз пероральної вакцини.

Приманки з вакциною розкидатимуть із літаків над лісовими та польовими угіддями.

 Така приманка має вигляд невеликих брикетів, розміром із сірникову коробку, із запахом м’ясокісткового борошна, а у середині міститься желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

 Розповсюдження вакцини авіатранспортом швидке і дозволяє точно розкладати принади (легко змінюється швидкість і висота). Тому, таке використання рекомендується для обробки всіх середовищ існування лисиці (сільсьогосподарських угідь, гір, лісів, приміських зон і поселень).

 З метою дотримання заходів безпеки, при виявленні приманок, рекомендують:

  • не брати їх руками;
  • не переносити з місць розкладання;
  • не псувати дані принади.

 У разі виявлення трупів тварин або тварин з неадекватною поведінкою заборонений будь-який контакт з даною твариною.  Про такі факти просять відразу повідомляти органи місцевого самоврядування або установи ветеринарної медицини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору