Дерматолог
Авто Світ

По громаді Сумської області росіяни випустили з гелікоптера 16 ракет

Війна 09:02, 17.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Протягом минулої доби, 16 червня, росіяни 5 разів обстріляли прикордоння Сумської області. Зафіксовано 35 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Краснопільська, Великописарівська, Зноб-Новгородська громади. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Зокрема, на Зноб-Новгородську громаду Шосткинського району росіяни скинули 7 мін.

Великописарівську громаду окупанти обстріляли з артилерії. Вони випустили 16 НАР з гелікоптерів.

Уночі під ворожим мінометним вогнем опинилася Юнаківська громада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору