По громаді Сумської області росіяни випустили з гелікоптера 16 ракет
Війна 09:02, 17.06.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулої доби, 16 червня, росіяни 5 разів обстріляли прикордоння Сумської області. Зафіксовано 35 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Краснопільська, Великописарівська, Зноб-Новгородська громади. Про це повідомляє Сумська ОВА.
Зокрема, на Зноб-Новгородську громаду Шосткинського району росіяни скинули 7 мін.
Великописарівську громаду окупанти обстріляли з артилерії. Вони випустили 16 НАР з гелікоптерів.
Уночі під ворожим мінометним вогнем опинилася Юнаківська громада.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: